Autorská pohľadnica Dežo Hoffmann

2,00

Katalógové číslo: shopDH_pohladnica01 Kategórie:

Pripravili sme si pre vás špeciálnu edíciu štýlových darčekových predmetov, ktoré vznikli vďaka spolupráci OZ Rodný dom Deža Hoffmanna a grafičky Andrey Šafaříkovej, ktorá sa postarala o ich originálny dizajn.

Autorská pohľadnica Dežo Hoffmann určite poteší toho, komu ju pošlete alebo darujete. Zachytáva túto ikonu svetovej fotografie, ktorá priniesla nový spôsob vnímania fotografie. Fotografoval hviezdy svetového šoubiznisu ako napríklad: Beatles, Rolling Stones, Frank Sinatra, Louis Armstrong, Marilyn Monroe, Pink Floyd, Elton John, Bob Marley a mnohých ďalších. Vždy vám pripomenie to, že aj z malého domčeka z Banskej Štiavnice sa dá stať niekým a svoje meno navždy zapísať do histórie. Pohľadnica je odolná, trvácna a jej dizajn bol vytvorený špeciálne pre OZ Rodný dom Deža Hoffmanna.

Andrea Šafaříková je spoluzakladateľkou obľúbeného umeleckého ateliéru Kreslírna, ktorá sa nachádza v
Prahe. Vyštudovala voľnú grafiku na Akadémii umení v Banskej Bystrici a v Prahe, kde momentálne žije a pracuje. Venuje sa ilustrácii, kresbe a grafike.
Referencie: Soffa magazín, Albatros Media, LÁV magazín, Ambiente, DHL, Goetheho inštitút + WPS Prague, Fundus Eterle, Beef Records, Nota Bene, Nový prostor, Svět a divadlo