Autorská pohľadnica Dom Deža Hoffmanna

2,00

Katalógové číslo: shopDH_pohladnica02 Kategórie:

Pripravili sme si pre vás špeciálnu edíciu štýlových darčekových predmetov, ktoré vznikli vďaka spolupráci OZ Rodný dom Deža Hoffmanna a grafičky Andrey Šafaříkovej, ktorá sa postarala o ich originálny dizajn.

Autorská pohľadnica Dom Deža Hoffmanna určite poteší toho, komu ju pošlete alebo darujete. Zachytáva túto národnú kultúrnu pamiatku, v ktorej sa narodil významný svetový fotograf Dežo Hoffmann a ktorý zvykol navštíviť aj bulharský cár Ferdinand Coburg. Tento dom má navyše vlastnú banskú štôlňu, ktorá bola v minulosti využívaná ako pivnica. Vždy vám pripomenie Banskú Štiavnicu a dobrú atmosféru, ktorú si v našom meste môžete vždy užiť. Pohľadnica je odolná, trvácna a jej dizajn bol vytvorený špeciálne pre OZ Rodný dom Deža Hoffmanna.

Andrea Šafaříková je spoluzakladateľkou obľúbeného umeleckého ateliéru Kreslírna, ktorá sa nachádza v
Prahe. Vyštudovala voľnú grafiku na Akadémii umení v Banskej Bystrici a v Prahe, kde momentálne žije a pracuje. Venuje sa ilustrácii, kresbe a grafike.
Referencie: Soffa magazín, Albatros Media, LÁV magazín, Ambiente, DHL, Goetheho inštitút + WPS Prague, Fundus Eterle, Beef Records, Nota Bene, Nový prostor, Svět a divadlo