Autorská risografia Banská Štiavnica

37,00

Katalógové číslo: shopDH_darcek04 Kategórie:

Pripravili sme si pre vás špeciálnu edíciu štýlových darčekových predmetov, ktoré vznikli vďaka spolupráci OZ Rodný dom Deža Hoffmanna a grafičky Andrey Šafaříkovej, ktorá sa postarala o ich originálny dizajn.

Autorská risografia s motívom dominánt Banskej Štiavnice určite zkrášli vašu obývačku, kuchyňu, spálňu, či kanceláriu. Vždy vám pripomenie Banskú Štiavnicu a dobrú atmosféru, ktorú si v našom meste môžete vždy užiť. Táto risografia je unikátna tým, že zaraďuje medzi dominanty mesta aj rodný dom Deža Hoffmanna. Taktiež samotný spôsob tlače je priateľský k životnému prostrediu, pretože farby, ktoré sa na tlač risografií používajú sú vyrábané z prírodných materiálov ako je napríklad sója. Odporúčame risografiu zarámovať spolu s bielou paspartou, či pripnúť na ňu ozdobné drevené lišty (ozdobné drevené lišty, ktoré sú na fotografii nie sú súčasťou balenia a majú len ilustračný charakter) a zavesiť ako “kus umenia” skrášľujúci váš domov. Tento dizajn bol vytvorený špeciálne pre OZ Rodný dom Deža Hoffmanna.

Andrea Šafaříková je spoluzakladateľkou obľúbeného umeleckého ateliéru Kreslírna, ktorá sa nachádza v Prahe. Vyštudovala voľnú grafiku na Akadémii umení v Banskej Bystrici a v Prahe, kde momentálne žije a pracuje. Venuje sa ilustrácii, kresbe a grafike.
Referencie: Soffa magazín, Albatros Media, LÁV magazín, Ambiente, DHL, Goetheho inštitút + WPS Prague, Fundus Eterle, Beef Records, Nota Bene, Nový prostor, Svět a divadlo