Handmade zápisník s motívom domu Deža Hoffmanna

11,90

Katalógové číslo: shopDH_darcek01-1-1 Kategórie:

Pripravili sme si pre vás špeciálnu edíciu štýlových darčekových predmetov, ktoré vznikli vďaka spolupráci OZ Rodný dom Deža Hoffmanna a grafičky Andrey Šafaříkovej, ktorá sa postarala o ich originálny dizajn.

Handmade zápisník s motívom domu Deža Hoffmanna určite poteší toho, komu ho darujete, prípadne prinesie veľa radosti vám, keď si doň budete zapisovať alebo kresliť všetko, čo budete pokladať za dôležité. Bol ručne vyrobený priamo v Banskej Štiavnici. Môžete si doň zapísať, čo potrebujete zajtra spraviť, kto má kedy narodeniny, či recept na dobré jedlo. Dizajn zápisníka zachytáva túto národnú kultúrnu pamiatku, v ktorej sa narodil významný svetový fotograf Dežo Hoffmann a ktorý zvykol navštíviť aj bulharský cár Ferdinand Coburg. Tento dom má navyše vlastnú banskú štôlňu, ktorá bola v minulosti využívaná ako pivnica. Vždy vám pripomenie Banskú Štiavnicu a dobrú atmosféru, ktorú si v našom meste môžete vždy užiť. Zápisník je odolný, trvácny a jeho dizajn bol vytvorený špeciálne pre OZ Rodný dom Deža Hoffmanna. Obal zápisníka je tvrdý a stránky sú čisté (nie je linajkový).

Andrea Šafaříková je spoluzakladateľkou obľúbeného umeleckého ateliéru Kreslírna, ktorá sa nachádza v Prahe. Vyštudovala voľnú grafiku na Akadémii umení v Banskej Bystrici a v Prahe, kde momentálne žije a pracuje. Venuje sa ilustrácii, kresbe a grafike.
Referencie: Soffa magazín, Albatros Media, LÁV magazín, Ambiente, DHL, Goetheho inštitút + WPS Prague, Fundus Eterle, Beef Records, Nota Bene, Nový prostor, Svět a divadlo

Rozmery 14.00 × 21.00 cm