UBYTOVANIE

Apartmán Rodný dom

Deža Hoffmanna

Navštív dom

fotografa Beatles

Apartmán rodný dom Deža Hoffmanna nájdete v Hoffmannovom rodnom dome, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou. Nachádza sa priamo v centre Banskej Štiavnice a uzatvára Námestie Svätej Trojice. Vďaka svojej unikátnej polohe vám tento dom poskytne možnosť dobre si oddýchnuť a väčšinu najväčších zaujímavostí Banskej Štiavnice navštíviť pešo. Zaparkujete priamo pred vstupnými dverami. Apartmán tvorí spálňa, chodba, kúpelňa s toaletou, kuchyňa, zádverie a po dohode je možné navštíviť aj banskú štôlňu (pivnicu), ktorá je tiež súčasťou domu. Už ste niekedy navštívili takýto unikátny dom?

Budete sa tu cítiť výborne

a dobre si oddýchnete

Naše ubytovanie vám ponúka kombináciu štýlového dizajnu, unikátnej polohy v centre mesta a autentickej atmosféry. Dom sme citlivo zrekonštruovali a neustále sa ho snažíme zlepšovať tak, aby ste u nás boli spokojní minimálne na 110%. Na hlavné námestie dorazíte pešo za 2 minúty, k Starému zámku za 5 minút a k tajchu (vodnej nádrži) Veľká Vodárenská za 8 – 10 minút.

Svetoznámy fotograf z Banskej Štiavnice, Dezider “Dežo” Hoffmann, nám zanechal inšpirujúci odkaz, ktorý si overil svojím vlastným životom. Aj z našej malej krajiny sa dá s vierou v to, čo nám bolo dané, dostať do veľkého sveta a zapísať sa do histórie. Naše občianske združenie OZ Rodný dom Deža Hoffmanna má za cieľ tento odkaz ďalej šíriť a rozvíjať. Zaklopte v prekrásnej Banskej Štiavnici na dvere “Dežovho domu”, radi vám ich otvoríme.

Občianske združenie Rodný dom Deža Hoffmana

Pod Červenou studňou 10, 969 01 Banská Štiavnica, 0902 477 085, info@dezohoffmann.sk